BİLDİRİMLER

Ödememi Nasıl Yapabilirim?


YURTİÇİ ALIŞVERİŞLER:

Yurtiçi alışverişlerinizde ödemelerinizi; kredi kartınızla, banka kartınızla, kapıda ödeme ya da Paypal seçeneklerinden birisini kullanarak yapabilirsiniz.

Banka kartı ile ödeme seçeneği: Alışverişlerinizde, banka kartınızı (ATM - Bankamatik) kredi kartı gibi kullanarak alışveriş yapabilirisiniz

Kapıda Ödeme : Kapıda ödeme seçeneğinde, kargo şirketi kapıda nakit para tahsilatı yapabilmek için, 4.95 TL kapıda ödeme servis ücreti tahsil etmektedir. Kapıda ödeme servis ücreti ödememek için, güvenli alışveriş sistemimiz üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yapmanızı öneririz.

Yurtiçi alışverişlerde Kredi kartına Taksit: Kredi kartınız ile ödemelerinizde, siparişi tamamla sayfasında kredi kartlarınızı seçtikten sonra taksit seçeneklerini görebilirsiniz.


YURTDIŞI ALIŞVERİŞLER:

Yurtdışı alışverişlerinizde ödemelerinizi; kredi kartı, banka kartınız (debit – ATM) , EFT ya da Paypal ile yapabilirsiniz.

Banka kartı ile ödeme seçeneği: Yurtdışı alışverişlerinizde de, banka kartınızı (ATM - Debit ) kredi kartı gibi kullanarak alışveriş yapabilirisiniz.

Kredi kartı veya banka kartınız bulunmuyorsa, Paypal hesabınızdan veya bankadan bankaya para transferi ile de aşağıdaki banka hesaplarına ödeme yapabilirsiniz:

Para transferi ile ödeme gerçekleştirirken, bankanızın transfer için sizden ekstra ücret alabileceğini ve açıklama alanına Sipariş Numaranızı yazmayı lütfen unutmayınız.

İş Bankası EURO Hesabı
Şubesi
Şube Kodu: 
Hesap No: 
IBAN No: 

Havale yoluyla ödeme seçeneği için gerekli olan banka bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır:

Alıcı Adı / Company Name :  
Banka Adı / Bank Name :  
Sube Adı / Branch Name :  Subesi
Sube Kodu / Branch Number :  
Hesap No / Account Number :  
IBAN No:  

Compare

HideShow